BMW 120d 184hp 2011-2017

  • Güç
  • FAQ

Güç

Orijinal

186

BSR

223

+ 37 HP

Tork

Orijinal

384

BSR

442

+ 58 NM

Güç Tablosu
İvmelenme
Zaman Aralığı
Vites
Orijinal
BSR
%
80-120km/h
4
*
*
13%
80-140km/h
5
*
*
15%
100-150km/h
5
*
*
15%

Ortalama Güç Artışı 1600-4500rpm: 23.6Hp 15.8%

* Aynı motorla donatılmış benzer bir otomobil modelinde test edilmiştir.

Tüm güç aktarma organı varyantlarına uyuyor (örn.: 2WD, 4WD, manuel, otomatik vb.)

Hız Sabitleyici Deiğişimi 250

N47D20C Motorlu Araçlar İçin

Tuning, ziyaret ettiğiniz bir gün içerisinde gerçekleştirilir >Premium Bayi yada Premium Servislerde..

Bir PPC tuning cihazı satın aldığınızda, kendi PPC cihazınızı satın almanız ya da kullandıktan sonra iade edebileceğiniz bir ödünç cihaz kullanmanız için bir seçeneğiniz vardır. Kendi PPC cihazınızı satın almanın avantajı, orijinal ayarlarınıza her zaman sıfırlama imkanı sunar ve her zaman en yeni yazılımla güncelleme yapıldığından emin olmanızdır. Aracınızı götürdüğünüz servis merkezi, aracınızı orijinal ayarlarına geri getirirse, kendi PPC tuning kitiniz ile  tekrar yükleyebilirsiniz. Halihazırda bir PPC 3 cihazına sahipseniz, başka bir aracınıza aktarabilir ve yalnızca yeni aracınızın tuning kitinin yazılımı için ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Örneğin, aracınızı satıp yeni arabanızın ayarlanmasını istiyorsanız bu çok ekonomik bir seçenek olacaktır. Sitemizde ki kendi kişisel sayfanız aracılığıyla doğrudan kendi ana sayfamızdan aktarımı kendiniz, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tamamlanır tamamlanmaz eski aracınız için mevcut bütün destek, yeni yükleme yaptığınız aracınız için geçerli olacaktır.

Aracınız üretici garantisi altında ise, bizden bir tuning kiti satın aldığınızda, size yeni bir garanti verilir. Bu garanti, maksimum 4 yıla kadar veya 12000 mildir. 

Makine garantisi ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen burayı okuyunuz. here

Araç muayene istasyonlarında, aracın BSR tarafından yazılım yada orijinal yazılım yüklenmiş olduğunu tespit etme imkanı olmamaktadır.

BSR, tork ve beygir gücü ile bütün uygulamalarında kapsamlı tecrübe ve uzmanlığa sahiptir, bu nedenle motorun dayanıklılığını olumsuz yönde etkileme veya şanzıman ve debriyajı zorlama gibi riski yoktur. Örneğin, vites değiştirirken kritik anlarda torkun azaltılması önemlidir ve bu nedenle BSR tuning kitlerinde her bir vites / basamak için en uygun olacak yukarı doğru sınırları dikkate alınarak optimize edilmiştir. Yazılımımız, her tip için, 2WD, 4WD, manuel, otomatik DSG, vb. gibi farklı aktarımlar için benzersiz bir şekilde yapılmıştır.

Sadece ihtiyacınız olduğu zaman maksimum efekti kullanmaktadır ve geliştirilmiş torktan "unconscious eco-driving"  yani - eko sürüşün bir biçimden yararlanarak - BSR tuning işlemi ile ortalama yakıt tüketimini orijinal ile karşılaştırıldığında oransal olarak bir miktar düşürebilirsiniz .

Aracınızda yapılan her şey kaydedilmektedir ve izlenebilir durumdadır, ancak özellikle aramak zorunda olmadığınız sürece normalde görünür değildir. Bununla birlikte aracınızın servis hizmet noktasından, tuning işlemi uygulanmış olduğunu gizlemenizi önermiyoruz.

Ranndevu

Tuning Kit İçeriği:

BSR Performance Software
BSR Badge
Kapat
Kapat