GÜNCEL KAMPANYALAR

Kapat
Giriş
Giriş
Yeni müşteri?
Şifrenizi mi unuttunuz?

PPC 3


PPC 


Eşsiz PPC 3'ümüz ile, hiç zahmetsiz arabanızı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Bu el bilgisayarı doğrudan aracınızın diyagnoz  girişine takılabilir. Birkaç basit tıklamayla ve yalnızca birkaç dakika içinde aracınız ayarlandı bile. Aracınızın orijinal ayarlarını en kısa sürede eski durumuna da isterseniz de getirebilirsiniz. 

PPC kullanımı çok kolaydır ve ergonomiktir ayrıca zarif bir tasarıma sahip sezgisel bir arayüze sahiptir. 

PPC ve birlikte gelen program ile (PPC Sync), arabanız için en son yazılımlara her zaman erişebilirsiniz.

PPC'yi başka bir arabaya aktarın 

PPC 3 cihazına sahipseniz, başka bir arabaya aktarabilir ve sadece yeni tuning kitinin yazılımını ödersiniz. Örneğin, arabanızı satıp yeni arabanızın tuning yapılmasını istiyorsanız bu çok ekonomik bir seçenektir. Kendi giriş siteniz aracılığıyla doğrudan kendi ana sayfamızdan aktarımı kendiniz, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Transfer tamamlanır tamamlanmaz eski aracınız için destek kesilir.

Bir PPC Satın Alın veya Ödünç Alın 

Bir PPC tuning kitini satın aldığınızda, doğrudan satın alabilir veya daha sonra geri göndereceğiniz ödünç bir paketi kullanabilirsiniz. 

Kendi PPC' nizi satın alma avantajı, orijinal ayarlarınıza her zaman sıfırlamanın yanı sıra, sürekli erişim ve en son yazılım yükseltmesi hakkındaki bildirimi de güvence altına alır. 

Servis merkeziniz aracınızı orijinal ayarlarına geri döndürürse, ayarlamayı tekrar yükleyebilirsiniz.


Kapat
Kapat