GÜNCEL KAMPANYALAR

Kapat
Giriş
Giriş
Yeni müşteri?
Şifrenizi mi unuttunuz?

TUNiNG GARANTİSİ

BSR, otomobillerde ve motor optimizasyonunda 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. BSR' den bir tuning kiti satın almayı seçtiğinizde, bilgimiz sizin güvencenizdir. Deneyimli Ar-Ge uzmanlarımız tarafından kapsamlı testlerimiz yapılarak aracınızın hasar görmeyeceğini garanti eder. Bundan eminiz ki geliştirdiğimiz ürünler üzerinde bir tuning garantisi sunuyoruz. BSR' nin Tuning garantisi, satın alım tarihinden itibaren 2 yıl boyunca tamamen ücretsizdir (PPC için 990 isveç kronu, ECM şarjı için 1590 iseç kronuna denk gelir). Aşağıda, PPC ve ECM yeniden garanti garantilerine dahil olanlarla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

PPC için BSR Tuning Garantisi:
  • Teknik yardım www.bsr.se sitemizden erişim
  • PPC'ye indirilebi Yoluyla teknik destek len güncellenmiş tuning programlarına erişim imkanı*
  • Hem özel kişiler hem de şirketler için komple ürün garantisi
Web sitesi aracılığıyla ücretsiz teknik destek, tuning garantisine dahildir. Bu destek sayesinde, BSR' nin geliştirme merkezinden deneyimli teknikerlere erişebilir, böylelikle ortaya çıkan sorular veya sorunlarla ilgili size sınırsız destek verilecektir.

Aracınızı servise götürdüğünüzde, bazen araç üreticisi aracınızın yazılımını güncelleyecektir. Bu prosedür esnasında yeni güncelleme, tuning programını silecek ve tuning kaybolacaktır. Bu durum olduğunda, sorun PPC ünitesi ile kolayca çözülür. Aracın üreticisinin en son güncellemesine dayanan güncel bir tuning programını indirip aracınıza kurmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde her zaman bir ayarlama programına ve aracınızdaki üreticiden en son güncellemeye sahip olursunuz. BSR Tuning Garantiniz olduğunda İnternet üzerinden PPC ünitesine indirilebilen güncellenmiş ayarlama programları ile bu hizmetimizde ücretsizdir.

Aracınızı satacaksınız ve aracınızın orijinal ayarlarını tekrar yüklemek istiyorsanız, bu işlemi BSR bayinizde yapabilirsiniz. BSR Tuning Garantiniz olduğunda bu servis ücretsizdir.. Garanti süresinin bitiminde tabii ki BSR Tuning Garantinizi de uzatabilirsiniz.

BSR Tuning Garantisi aracınıza bağlıdır. Aracı değiştirirken, BSR Tuning Garantisi, sizin isteğinize bağlı olarak yeni sahibine devrilecektir.

*Araç üreticisi, karmaşıklaştırma veya tuningi imkansız kılan sınırlamalar getirirse sunulamaz.

Kapat
Kapat