GÜNCEL KAMPANYALAR

Kapat
Giriş
Giriş
Yeni müşteri?
Şifrenizi mi unuttunuz?

Support / FAQ

Sıkça sorulan sorular

Aracınız üretici garantisi altında ise, bizden bir tuning kiti satın aldığınızda, size yeni bir garanti verilir. Bu garanti, maksimum 4 yıla kadar veya 12000 mildir. 

Makine garantisi ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen burayı okuyunuz. here

Araç muayene istasyonlarında, aracın BSR tarafından yazılım yada orijinal yazılım yüklenmiş olduğunu tespit etme imkanı olmamaktadır.

BSR, tork ve beygir gücü ile bütün uygulamalarında kapsamlı tecrübe ve uzmanlığa sahiptir, bu nedenle motorun dayanıklılığını olumsuz yönde etkileme veya şanzıman ve debriyajı zorlama gibi riski yoktur. Örneğin, vites değiştirirken kritik anlarda torkun azaltılması önemlidir ve bu nedenle BSR tuning kitlerinde her bir vites / basamak için en uygun olacak yukarı doğru sınırları dikkate alınarak optimize edilmiştir. Yazılımımız, her tip için, 2WD, 4WD, manuel, otomatik DSG, vb. gibi farklı aktarımlar için benzersiz bir şekilde yapılmıştır.

Sadece ihtiyacınız olduğu zaman maksimum efekti kullanmaktadır ve geliştirilmiş torktan "unconscious eco-driving"  yani - eko sürüşün bir biçimden yararlanarak - BSR tuning işlemi ile ortalama yakıt tüketimini orijinal ile karşılaştırıldığında oransal olarak bir miktar düşürebilirsiniz .

Aracınızda yapılan her şey kaydedilmektedir ve izlenebilir durumdadır, ancak özellikle aramak zorunda olmadığınız sürece normalde görünür değildir. Bununla birlikte aracınızın servis hizmet noktasından, tuning işlemi uygulanmış olduğunu gizlemenizi önermiyoruz.

Sahip olduğumuz tüm tuning kitleri web sitemizde listelenmiştir. Yeni tuning kitleri ve ürünleri hakkında bilgi için, bültenimize abone olmanızı öneririz. Ayrıca, aracınızın Geliştirme Departmanımızın uyumlu bir model olup olmadığını öğrenmek için 'Project Cars Wanted' (Proje Araç Aranıyor) bölümünü kontrol ediniz.

Bizimle irtibata geçiniz

ZNT OTOMOTIV LTD.STI.
www.bsr-tuning.com.tr
06150
Ankara & Istanbul

PPC ile ilgili sorular

Bir PPC tuning cihazı satın aldığınızda, kendi PPC cihazınızı satın almanız ya da kullandıktan sonra iade edebileceğiniz bir ödünç cihaz kullanmanız için bir seçeneğiniz vardır. Kendi PPC cihazınızı satın almanın avantajı, orijinal ayarlarınıza her zaman sıfırlama imkanı sunar ve her zaman en yeni yazılımla güncelleme yapıldığından emin olmanızdır. Aracınızı götürdüğünüz servis merkezi, aracınızı orijinal ayarlarına geri getirirse, kendi PPC tuning kitiniz ile  tekrar yükleyebilirsiniz. Halihazırda bir PPC 3 cihazına sahipseniz, başka bir aracınıza aktarabilir ve yalnızca yeni aracınızın tuning kitinin yazılımı için ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Örneğin, aracınızı satıp yeni arabanızın ayarlanmasını istiyorsanız bu çok ekonomik bir seçenek olacaktır. Sitemizde ki kendi kişisel sayfanız aracılığıyla doğrudan kendi ana sayfamızdan aktarımı kendiniz, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tamamlanır tamamlanmaz eski aracınız için mevcut bütün destek, yeni yükleme yaptığınız aracınız için geçerli olacaktır.

Destek ile iletişime geçerseniz, size yeni giriş bilgileri gönderilecektir!

PPC müşterisi olarak, geçerli bir Tuning Garantiniz olduğu sürece yazılım güncellemelerini ücretsiz olarak alacaksınız. Güncellemeler, örneğin, bir otomobil üreticisi orijinal yazılımı değiştirdiğinde veya genel iyileştirmeler yaptığında ortaya çıkar. E-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Kapat
Kapat