Mercedes C-Class W204 220 CDi 170Hp 2010-2014

Test Sürüşü Yorumları:

BSR 1.aşaması ile özellikle yüksek hızlarda önemli farklılıklar hissedersiniz. Araba harika bir ses çıkarıyor.

  • Güç
  • FAQ
  • HOW DO I TUNE MY CAR?

Güç

Orijinal

169

BSR

228

+ 59 HP

Tork

Orijinal

414

BSR

458

+ 44 NM

Güç Tablosu
İvmelenme
Zaman Aralığı
Vites
Orijinal
BSR
%
80-120km/h
3
5.3s
4.7s
11%
80-140km/h
4
10.8s
9.9s
8%
100-150km/h
4
10s
8.6s
14%

Ortalama Güç Artışı 2100-4500rpm: 39.7Hp 25.3%

Tüm güç aktarma organı varyantlarına uyuyor (örn.: 2WD, 4WD, manuel, otomatik vb.)

Hız Sabitleyici Deiğişimi 275

OM 651.912 Motorlu Araçlar İçin

OM651 motorlu otomobiller için.

Bir PPC tuning cihazı satın aldığınızda, kendi PPC cihazınızı satın almanız ya da kullandıktan sonra iade edebileceğiniz bir ödünç cihaz kullanmanız için bir seçeneğiniz vardır. Kendi PPC cihazınızı satın almanın avantajı, orijinal ayarlarınıza her zaman sıfırlama imkanı sunar ve her zaman en yeni yazılımla güncelleme yapıldığından emin olmanızdır. Aracınızı götürdüğünüz servis merkezi, aracınızı orijinal ayarlarına geri getirirse, kendi PPC tuning kitiniz ile  tekrar yükleyebilirsiniz. Halihazırda bir PPC 3 cihazına sahipseniz, başka bir aracınıza aktarabilir ve yalnızca yeni aracınızın tuning kitinin yazılımı için ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Örneğin, aracınızı satıp yeni arabanızın ayarlanmasını istiyorsanız bu çok ekonomik bir seçenek olacaktır. Sitemizde ki kendi kişisel sayfanız aracılığıyla doğrudan kendi ana sayfamızdan aktarımı kendiniz, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tamamlanır tamamlanmaz eski aracınız için mevcut bütün destek, yeni yükleme yaptığınız aracınız için geçerli olacaktır.

Destek ile iletişime geçerseniz, size yeni giriş bilgileri gönderilecektir!

PPC müşterisi olarak, geçerli bir Tuning Garantiniz olduğu sürece yazılım güncellemelerini ücretsiz olarak alacaksınız. Güncellemeler, örneğin, bir otomobil üreticisi orijinal yazılımı değiştirdiğinde veya genel iyileştirmeler yaptığında ortaya çıkar. E-posta ile bilgilendirileceksiniz.

share:
Satın Al

Alternatif bir PPC cihazı seçin:

PPC3

1,399 TL

Close Lütfen aklınızda bulunsun! PPC cihazlarında ki indirimleri kaçırmayın. Aşağıdaki PPC resmini tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
PPC Ödünç Al

0 TL Geri Gönderme

PPC cihazı olmadan, tuning yapmak için, size geçici olarak gönderilen ödünç bir PPC cihazı ile gerçekleştirilir. Bu PPC cihazı, daha sonra 14 gün içinde en iyi durumda olan BSR'ye iade edilmelidir. Hem PPC (1,399 TL) hem de BSR Performans Yazılımı (4,189 TL) için ödeme yaparsınız ve BSR, PPC' yi geri aldığında1,399 TL iade edilecektir. Navlun maliyetleri ve BSR Tuning Garantisi fiyata dahil değildir
Aracı Değiştirin

Arabayı değiştir

Eğer bir PPC Cihazınız varsa

Halihazırda bir PPC 3 cihazına sahipseniz, başka bir arabaya aktarabilir ve yalnızca yeni ayarlama kitinin yazılımı için ödeme yapabilirsiniz. Örneğin, arabanızı satıp yeni arabanızın tuning yapılmasını istiyorsanız bu çok ekonomik bir seçenektir. Sitemize kendi giriş sşifreniz aracılığıyla doğrudan kendi kişisel sayfanızdan aktarımı kendiniz, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Transfer tamamlanır tamamlanmaz eski aracınız için mevcut destek kesilmiş olacaktır.

Tuning Kit İçeriği:

BSR Performance Software BSR Performance Software
BSR Badge BSR Badge
Kapat
Kapat