GARANTİ

TUNİNG GARANTİSİ

BSR, otomobillerde ve motor optimizasyonunda 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. BSR' den bir tuning kiti satın almayı seçtiğinizde, bilgimiz sizin güvencenizdir. Deneyimli Ar-Ge uzmanlarımız tarafından kapsamlı testlerimiz yapılarak aracınızın hasar görmeyeceğini garanti eder. Bundan eminiz ki geliştirdiğimiz ürünler üzerinde bir tuning garantisi sunuyoruz. BSR' nin Tuning garantisi, satın alım tarihinden itibaren 2 yıl boyunca tamamen ücretsizdir (PPC için 990 isveç kronu, ECM şarjı için 1590 iseç kronuna denk gelir). Aşağıda, PPC ve ECM yeniden garanti garantilerine dahil olanlarla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.


PPC için BSR Tuning Garantisi:

 • Teknik yardım www.bsr.se sitemizden erişim
 • PPC'ye indirilebi Yoluyla teknik destek len güncellenmiş tuning programlarına erişim imkanı*
 • Hem özel kişiler hem de şirketler için komple ürün garantisi
Web sitesi aracılığıyla ücretsiz teknik destek, tuning garantisine dahildir. Bu destek sayesinde, BSR' nin geliştirme merkezinden deneyimli teknikerlere erişebilir, böylelikle ortaya çıkan sorular veya sorunlarla ilgili size sınırsız destek verilecektir.

Aracınızı servise götürdüğünüzde, bazen araç üreticisi aracınızın yazılımını güncelleyecektir. Bu prosedür esnasında yeni güncelleme, tuning programını silecek ve tuning kaybolacaktır. Bu durum olduğunda, sorun PPC ünitesi ile kolayca çözülür. Aracın üreticisinin en son güncellemesine dayanan güncel bir tuning programını indirip aracınıza kurmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde her zaman bir ayarlama programına ve aracınızdaki üreticiden en son güncellemeye sahip olursunuz. BSR Tuning Garantiniz olduğunda İnternet üzerinden PPC ünitesine indirilebilen güncellenmiş ayarlama programları ile bu hizmetimizde ücretsizdir.

Aracınızı satacaksınız ve aracınızın orijinal ayarlarını tekrar yüklemek istiyorsanız, bu işlemi BSR bayinizde yapabilirsiniz. BSR Tuning Garantiniz olduğunda bu servis ücretsizdir.. Garanti süresinin bitiminde tabii ki BSR Tuning Garantinizi de uzatabilirsiniz.

BSR Tuning Garantisi aracınıza bağlıdır. Aracı değiştirirken, BSR Tuning Garantisi, sizin isteğinize bağlı olarak yeni sahibine devrilecektir.

*Araç üreticisi, karmaşıklaştırma veya tuningi imkansız kılan sınırlamalar getirirse sunulamaz.


MAKİNE GARANTİSİ

Araç ve motor optimizasyonundaki uzun tecrübemiz sayesinde, rakiplerimizin çoğunun aksine, BSR bir makine garantisi sahibidir. BSR' den bir tuning kiti satın almayı seçtiğinizde bilgimiz sizin güvencenizdir. Deneyimli AR-GE profesyonellerinden oluşan ekibimiz, geliştirdiğimiz ürünlerin kalitesini garanti altına almak için kapsamlı kalite güvence testleri uygular. Bu Makine Garantisi aracınızın hasar görmeyeceğini garanti eder.

ETKİNLEŞTİRMEK GEREKLİDİR
Geçerli olması için Makine Garantisini kendiniz etkinleştirmeniz gerektiğini lütfen unutmayın. BSR sayfamızdan BSR kullanıcı adınız ve şifrenizle girerek etkinleştirin. Orada şartları kabul edebileceksiniz ve aracınızın gereksinimleri karşıladığını onaylayacaksınız. Makine Garantisi, satın alma tarihinden itibaren 3 hafta içinde etkinleştirilmelidir. 

Güç aktarma organındaki hasarları kapsar 
Makine Garantisi, BSR ürünleriyle chip-tuning / tuning / gücü artırılmış otomobillerde, motor ve şanzıman gibi ekipmanlara verilen hasarları kapsar. Garantinin geçerli olabilmesi için aracınızın koşulları yerine getirmesi gerekir (aşağıya bakın). İşte temel noktalardan bazıları: 1) Araba 4 yaşından büyük olmamalıdır. 2) Araba 120.000 km'yi geçmemelidir. 3) Araba iyi durumda olmalıdır. 4) Servis hizmet, düzenli olarak yapılmış ve kayıt altına alınmış olmalıdır. 5) Motor yağı en az 15.000. km' de bir veya her 12. ayda bir değiştirilmelidir. 6) Aracın orijinal fiyatı, ülke benzersiz ücretleri hariç olmak üzere, 500.000 SEK aşmamalıdır.

GENEL ŞARTLAR

 • Araç, BSR veya BSR yetkili bayilerinden herhangi birinde satın alındığında, aracın chip-tuning / tuning / gücü artırılmış olması durumlarında geçerlidir. 
 • Garanti, aracın chip-tuning / tuning / gücü artırılmış olması durumu tarihinden itibaren 12 ay geçerlidir. Garanti, iki ek 12 aylık periyotlarla uzatılabilir. Bu nedenle maksimum garanti süresi 3 yıldır. 
 • İlk tescil tarihi itibariyle araç 4 yaşından büyük olamaz. (Aşağıdaki 'Garanti süresi doldu' bölümüne bakınız).
 • Araç iyi durumda olmalıdır.
 • Garanti, ülke benzersiz ücretleri hariç olmak üzere, orijinal fiyatı 500 000 SEK bedeli aşmayan araçlarda geçerli olur ve satın alınabilir.
 • Bileşenlerin sızdırmazlığı, garantinin imzalanması ile bağlantılı olarak gerçekleştirilebilir. 
 • Aracın servis hizmeti, kayıt başlangıç tarihinden itibaren ve garanti süresince, onaylı bir servis veya BSR tarafından onaylanmış bir servis tarafından yapılmış olup, periyodik bakım defterine tarih ile beraber kaşelenmiş olması gerekmektedir.
 • Aracın motor yağı en fazla 15.000 km / 12 ay içerisinde değiştirilmiş olması gerekir.
 • Garanti BSR "çip tuning performans artırımları" içinde geçerlidir. Garanti, BSR tarafından tedarik edilen hava filtresi ve egzoz sisteminin kullanılması durumunda da geçerlidir.
 • The warranty applies to hardware damage that can not be replaced by the car manufacturers warranty or under normal conditions of machine warranty in the regular motor vehicle insurance. Contingent refusal of compensation by the car manufacturer or car insurance company shall be in writing.
 • Donanım hasarında geçerli olacak garanti, araç üreticisi tarafından değiştirilemeyen ve normal araç sigortasında normal makine garanti koşullarında geçerlidir. Yüklenicinin araç üreticisi veya araç sigorta şirketi tarafından tazminat talebini reddetmesi yazılı olarak olacaktır.
 • Garanti ayrıca mülkiyet hasarının garantiden telafi edildiği durumlarda çekici masrafını da kapsar.

İSTİSNALAR

 • Halihazırda değiştirilmiş / tuning yapılmış / performansı artırılmış araçlar için garanti geçerli değildir.
 • Debriyaj gibi normal aşınma parçaları için garanti geçerli değildir.
 • Üretim hatalarına karşı garanti geçerli değildir.
 • Çiplerin değiştirilmesi veya diğer değişikliklerin BSR veya yetkili satıcıları dışındaki herhangi bir kişi tarafından garanti süresi içinde yapılması durumunda garanti geçersizdir.
 • Eksantrik mili, turboşarjer, vb. gibi değişiklikler yapıldığında garanti geçersizdir.
 • Garanti, anormal kabul edilebilir sürüş veya arızalı olarak kabul edilen bir çalıştırma için geçerli değildir. Yarış arabalarınınkine eşit sürüş durumunda da geçerli değildir.
 • Hırsızlık, hırsızlığa teşvik, yasadışı sürüş durumunda garanti geçerli değildir.
 • Sorun giderme masrafları telafi edilmez.

GARANTİ İSTİSNALARI

 • Garanti " tuning / performans artırma tarihinden sonra" 1 yıl geçerlidir. Geçerlilik süresi içerisinde, ilk tescil tarihinden itibaren 4 yılı aşarsa veya kilometre 120.000 km' den fazla olursa geçerli olmayacaktır.(Tuning / performans artırma işlemi yapılalı bir yıl bitmemiş olsa dahi)
 • Aracın servis hizmeti, periyodik bakım ki defterine uygun olarak yapılmazsa, garanti geçersizdir.
 • Garanti, BSR ürününü alan iş / özel şahsa bağlıdır. Aracın mülkiyet değişikliği gerçekleşirse, garanti yeni sahipler için geçerli değildir.

TALEP OLUŞTURMAK

 • Araba imalatçılarının malzeme veya yapıdaki kusurlarıyla ilgili hasarlar için, talep ilk etapta ilgili otomobil üreticisine veya yetkili satıcılarına yöneltilmelidir.
 • BSR Makine Garantisine atıfta bulunarak, herhangi bir önlem alınmadan önce İLETİŞİM ilk önce BSR veya yetkili satıcılarıyla birlikte alınmalıdır. Onarım öncesi yazılı izin olmadan yapılan maliyet telafi edilmez.
 • Hasar durumunda kendi kendine katılım 2500 SEK' dir.
 • Makine garantisinin onaylanması ile birlikte garanti belgesi, talebiniz ile birlikte sunulmalıdır.
Kapat
Kapat