GÜNCEL KAMPANYALAR

Kapat
Giriş
Giriş
Yeni müşteri?
Şifrenizi mi unuttunuz?

NEDEN BSR?

20 yılı aşkın profesyonel yarış deneyimi ve motor gelişimiyle, hayatınıza biraz hız katmak için doğru bilgilerimizi sizinle paylaşmak için varız. Deneyiminizi yarış pistinde gibi aracınıza aktarmanın keyfini çıkaran uzmanlarız, böylece sürüşünüzden daha fazla yararlanmanızı sağlayacaktır. Småland ormanlarının derinliklerinde bulunan test laboratuvarımızda, mühendislerimiz aracınızın motorunu, otomobilinize göre tasarlanmış birinci sınıf kaliteyi maksimum seviyeye çıkarmak için geleceğin ürünlerini geliştirirken çok çalışıyorlar. 

Motorunuz için geliştirdiğimiz her ürün, hem yolda hem de ürün olarak ayrı ayrı test edilir. Her biri, tuning işlemi öncesinde ve sonrasında kesin etkiyi sağlamak için yaptığımız test Rototest olarak adlandırılır. Aracın performansından başka bir şeyin etkilenmeyeceğini garanti ederiz. Aracınızı ürünlerimizden biriyle tuning yapıldığında, dahili bilgisayar, çekiş kontrolü, servis aralıklarının hesaplanması, şanzımandaki tork sınırlamaları ve diğer ayarlar etkilenmez. Bu yüzden ayarlama setlerimiz makine garantisi ile birlikte gelir.


BSR'yi seçtiğinizde, profesyoneller tarafından aracınız için özel olarak geliştirilmiş ve en yüksek kalitede bir ürünün bulunduğunu bilerek güvende hissedebilirsiniz.

  • İki yıldan fazla süredir profesyonel yarışlarda ve yarış motorlarının geliştirilmesinde deneyimliyiz.
  • 20' yi aşkın ülkede 100' ü aşkın distribütörü bulunan otomobil tuninginde küresel kilit oyunculardan biri.
  • Tüm ürün yeniliği ve geliştirilmesi, İsveç'teki Växjö' deki merkezimizdeki test laboratuvarındaki kendi mühendislik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Tuning yaptığımız tüm otomobiller, 'rototest' ile ve yetenekli profesyonel test sürücüleri vasıtasıyla ayrı ayrı test edilir.
  • Her bir tuning aracı, sadece bunun için tasarlanmış olan motor için geliştirilmiştir ve başka hiçbir sistem (yol bilgisayarı, çekiş kontrolü, tork dönüştürücüleri, servis aralıkları) etkilenir.
  • Makine tuning garantisi
  • Şirket, Avrupa'daki tüm rüzgarlı pistlerin uzun yıllara dayanan tecrübesi ile oldukça bilgili motor teknisyenleri ve meraklıları tarafından işletilmektedir.
  • BSR'nin eşsiz PPC cihazı (Taşınabilir Program Taşıyıcısı) bizden temin edilebilir. Bu taşınabilir bilgi işlem aygıtı, müşterinin aracınızı kendiniz kolayca tuning yapılmasını ve aracın orijinal ayarlarına geri dönüşü sağlayan sıfırlamayı mümkün kılmaktadır.
  • BSR, üretilen araçlar için hızla dünya rekoru kırdı, dünyanın ilk etanol ile çalışan WRC ralli otomobilini geliştirdi ve dünya tarihinde ilk kez bir dizel otomobilini etanol ile çalışan bir otomobil haline dönüştürdü.
Kapat
Kapat